De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer info
Ga verder

De provincieraad

Samenstelling

foto Georges Lenssen

Georges Lenssen

Groenstraat 115
3630 Maasmechelen

fax 089 61 34 22 (werk)

georges.lenssen@raadlimburg.be

Partij

Open VLD

Functie(s)

  • lid

Commissie

3de Commissie

Opleiding

Licentiaat TEW

Beroep

Afgevaardigd bestuurder
Werkgever: Verzinkerij Lenssen, H. Fordlaan 29, 3600 Genk

Politieke achtergrond

Lid van de gemeenteraad sedert 1983-01-01
Lid van de provincieraad van 1987 tot 1991
Burgemeester van 1995-01-01 tot 2000-12-31 en van 2007-01-01 tot heden
Lid van de kamer der volksvertegenwoordigers van 1999 tot 2007
Lid van de provincieraad sedert 2012-12-03

Geboortedatum

12/04/1953

Terug naar de samenstelling